Linia Double Care

Linia Double Care

Bazą linii Double Care są specjalnie skonstruowane formuły, które możesz zabrać ze sobą pod prysznic, a także użyć w trakcie kąpieli. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom w tym glicerynie, lipidach i ekstraktach nasze kosmetyki pozostawiają skórę idealnie nawilżoną, gładką i uelastycznioną.

Poznaj wyjątkowy świat kosmetyków z linii Double Care

Płyn do kąpieli

Double Care

Płyn do kąpiel & Żel pod prysznic 2in1 Lawenda&Wanilia

Płyn do kąpieli Więcej
Double Care

Płyn do kąpiel & Żel pod prysznic 2in1 Białe Kwiaty

Płyn do kąpieli Więcej
Double Care

Płyn do kąpiel & Żel pod prysznic 2in1 Miód & Mleko

Płyn do kąpieli Więcej

Składniki

Bardzo ważne w codziennej pielęgnacji jest zachowanie równowagi flory bakteryjnej. W utrzymaniu balansu między korzystnymi drobnoustrojami a złymi, pomagają drogocenne składniki zawarte w naszych kosmetykach, min. prebiotyki, gliceryna czy też Isopropyl Palmitate

Gliceryna

Jedną  z najstarszych substancji wykorzystywanych do pielęgnacji jest gliceryna, która dobroczynnie działa na zniszczoną i zrogowaciałą skórę, zmiękczając ją i zwiększając jej elastyczność. Dzięki swojej, bardzo małej cząsteczce ma zdolność wnikania w skórę bardzo głęboko i utrzymywania właściwego nawilżenia zarówno na powierzchni jak i w warstwie rogowej.

Ekstrakt z alg morskich

Algi morskie to roślinny wodne bardzo bogate w drogocenne składniki mineralne czy witaminy. Posiadają silne działanie nawilżające, a także ochronne. Ekstrakt z alg morskich działa nawilżająco i łagodząco na skórę.

Ekstrakt z lawendy

Lawenda od bardzo dawna stosowana jest w kosmetykach, posiada szereg dobroczynnych właściwości. Działa nawilżająco, ochronnie, odświeżająco. Jej niezwykły aromat uspokaja zmysły i relaksuje.

Ekstrakt z wanilli

Aromat wanilii relaksuje i koi zmysły. Wanilia to nie tylko piękny zapach ale przede wszystkim pielęgnujące działanie. Ekstrakt z wanilii działa wygładzająco, nawilżająco, poprawia kondycję skóry

Miód

Miód jest często wykorzystywany w kosmetyce, ze względu na bogactwo składników odżywczych. Miód działa zmiękczająco, wygładzająco, nawilżająco, a także przeciwdziała przesuszaniu się skóry.

Mleko

Mleko w kosmetyce jest źródłem białka, witamin, a przede wszystkim składników mineralnych. Mleko poprawia kondycję skóry, a jego pH zbliżone jest do pH ludzkiej skóry. Działa odżywczo, natłuszczająco i nawilżająco na skórę.