Linia MEN

Linia MEN

Zadbaj o kondycję swojej skóry z kosmetykami Apart MEN. Wielofunkcyjne żele pod prysznic do mycia i pielęgnacji twarzy, ciała i włosów zapewniają kompleksowe odżywienie i odświeżenie. Linia Active Care energizuje i orzeźwia skórę, a linia Total Care o gęstej, kremowej formule chroni i poprawia jej kondycję. 

Poznaj wyjątkowy świat kosmetyków z linii MEN

Żel pod prysznic

MEN

Żel pod prysznic Active Fresh Energy

Żel pod prysznic Więcej
MEN

Żel pod prysznic Active Fresh Cool

Żel pod prysznic Więcej
MEN

Żel pod prysznic Total Care Control

Żel pod prysznic Więcej
MEN

Żel pod prysznic Total Care Protect

Żel pod prysznic Więcej
MEN

Żel pod prysznic Total Care Sensitive

Żel pod prysznic Więcej

Składniki

Zawarte w produktach 3w1 składniki pomagają kompleksowo zadbać o Twoją skórę twarzy i ciała oraz włosy. Aloes i gliceryna dbają o odpowiedni poziom nawilżenia, d-Pantenol łagodzi podrażnienia a menthol i mięta pieprzowa zapewniają uczucie świeżości i orzeźwienia.

Aloes

Aloes jest składnikiem który, podobnie jak nasze produkty, działa wielozadaniowo. Poprawia stan skóry i włosów, zapewniając odpowiedni poziom ich nawilżenia, jednocześnie świetnie sprawdza się przy podrażnionej i swędzącej skórze, łagodząc podrażnienia i działając przeciwzapalnie. Potrafi doskonale wnikać w głąb skóry, dzięki czemu szybko przynosi ulgę.

Menthol

Dodatek mentholu w naszych kosmetykach nie tylko wpływa na poczucie odświeżenia i orzeźwienia po ich zastosowaniu, ale działa również antyseptyczne – niszczy obecne na skórze drobnoustroje. Menthol ma dodatkowo właściwości chłodzące, a jego miętowy zapach pobudza do działania. 

D-Pantenol

Stymuluje podziały komórek naskórka, łagodzi podrażnienia, nawilża i zmiękcza naskórek, poprawia strukturę naskórka, D-pantenol stymuluje namnażanie fibroblastów i tworzenie nowego naskórka w miejscach uszkodzeń i ubytków skóry. Jest substancją o intensywnym działaniu nawilżającym. Wiąże i zatrzymuje wodę w naskórku, a tym samym zapobiega suchości skóry, łuszczeniu się naskórka, nieprzyjemnym odczuciom ściągnięcia, kłucia, czy swędzenia skóry. Pobudza proces syntezy lipidów skórnych, a przez to usprawnia i wzmacnia barierę ochronną skóry.

Gliceryna

Jedną  z najstarszych substancji wykorzystywanych do pielęgnacji jest gliceryna, która dobroczynnie działa na zniszczoną i zrogowaciałą skórę, zmiękczając ją i zwiększając jej elastyczność. Dzięki swojej, bardzo małej cząsteczce ma zdolność wnikania w skórę bardzo głęboko i utrzymywania właściwego nawilżenia zarówno na powierzchni jak i w warstwie rogowej.

Mięta pieprzowa

Ekstrakt z mięty pieprzowej wspomaga oczyszczanie skóry oraz daje uczucie odświeżenia i orzeźwienia, a jego miętowy zapach dodaje energii.