Decoration heart

TO MY

Poznajmy się bardziej
Kosmetyki Apart zostały stworzone po to, aby o Ciebie zadbać. Razem zatroszczymy się o Twoje potrzeby, abyś mogła poczuć się bardziej odprężona i zarazem pełna energii.
Zadbaj o siebie bardziej

Zadbaj o siebie bardziej

Wiemy, że czas, który poświęcasz wyłącznie sobie, pozwala Ci odzyskać równowagę i bardziej cieszyć się życiem. Dlatego chcemy towarzyszyć Ci w rytuale codziennej pielęgnacji! Dzięki unikalnym formułom, bogatej konsystencji i wyjątkowym kompozycjom zapachowym, nasze kosmetyki pomagają Ci czerpać jeszcze więcej przyjemności z dbania o siebie i swoje naturalne piękno. Rozkoszuj się bardziej chwilami tylko dla siebie z produktami Apart: nawilżającymi żelami pod prysznic, mydłami oraz płynami do kąpieli z ekstraktami z kwiatów.

Bardziej naturalna pielęgnacja

Bardziej naturalna pielęgnacja

Każda kobieta obdarzona jest wyjątkową, naturalną urodą. Zaopiekuj się nią razem z kosmetykami Apart! Piękna, pełna blasku skóra to źródło dobrego samopoczucia i pewności siebie. Kiedy czujesz się zadbana i atrakcyjna, to czujesz, że możesz więcej, możesz bardziej. Zdrowy wygląd skóry i włosów jest tak samo istotny dla mężczyzn, dlatego Apart przygotował dwie linie żeli do mycia ciała, twarzy i głowy Apart Men: energizującą Active Fresh i pielęgnującą Total Care.

Apart Linia Rose

Nasza wizja

Wierzymy, że codzienna pielęgnacja skóry powinna być prosta, przyjemna i dostępna dla wszystkich. Dbanie o siebie to nie luksus, lecz naturalna potrzeba każdej kobiety. 

Heart decor
Apart Linia Rose

Zacznijmy od początku

Niepowtarzalna i wyjątkowa - taka jest w naszych oczach każda kobieta.

To przekonanie odzwierciedla nazwa marki, słowo „Apart” oznacza bowiem unikalny charakter. Nasze kosmetyki bardziej niż inne pozwalają Ci pielęgnować swoją nadzwyczajność.

Płyny do kąpieli APART są najczęściej wybieranym produktem przez kobiety. To właśnie linią płynów do kąpieli, marka APART zadebiutowała w 1988r.

Pierwsze kosmetyki trafiły do Polski z Niemiec, ale już na początku lat 90. ruszyliśmy z produkcją na miejscu, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do naszych klientek. Obecnie nowoczesna fabryka Apart znajduje się w Radomiu.  

Wkrótce do płynów do kąpieli dołączyły żele pod prysznic oraz mydła, wszystkie przygotowywane z unikalnych składników i wyróżniające się starannie dobranymi kompozycjami zapachów. Bardziej zróżnicowana oferta umożliwia nam jeszcze lepsze zaopiekowanie się Twoimi potrzebami. Popularność naszych kosmetyków idzie w parze z rosnącym zaufaniem Polek do marki Apart.  

Bardziej na czasie

Nieustannie szukamy sposobów, aby nasze kosmetyki miały jeszcze bardziej nowatorskie receptury i jeszcze lepiej odpowiadały na zmieniające się potrzeby skóry. Opracowywaniem koncepcji nowych produktów Apart zajmują się specjaliści i technolodzy w założonym przez nas w 2003 roku Laboratorium Badawczo-Rozwojowym ds. Kosmetyki. 

Połączenie najnowszych trendów w pielęgnacji, nieoczywistych składników i zupełnie nowych formuł zaowocowało linią kosmetyków Apart Creamy Care dbających o utrzymanie harmonii prozdrowotnej flory bakteryjnej. Skóra stanowi naturalną i pierwszą barierę ochronną między naszym organizmem a szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Równowaga mikrobiomu oraz odpowiedni poziom nawilżenia pozwalają skórze prawidłowo pełnić tę najważniejszą z funkcji. Dlatego w skład produktów Creamy Care wchodzą ochronne prebiotyki, natłuszczająca gliceryna, emolient palmitynian izopropylu oraz naturalnie występująca w skórze sól sodowa kwasu piroglutaminowego (sodium PCA), odpowiedzialna za utrzymanie wody w naskórku. Aby Twoja skóra była nie tylko zdrowa, ale i bardziej promienna, w kosmetykach Creamy Care znajdziesz dodatkowo drogocenne ekstrakty z jaśminu, fiołka, passiflory, kwiatu wiśni, magnolii oraz proteiny jedwabiu. 

Potrzebujesz jeszcze bardziej przekonujących dowodów? Jakość i bezpieczeństwo kosmetyków Apart gwarantuje System Zarządzania Jakością oparty na normach ISO 9001:2008 oraz certyfikat HFBC.

Apart Linia Rose