Linia Young Care

Linia Young Care

Pełna energii linia żeli pod prysznic odpowiada na potrzeby konsumenckie pokolenia Zalfa. Wiemy, że młodzi ludzie potrzebują odpowiedniej pielęgnacji, że ich ciała, skóra się zmieniają. Wiemy też, że liczy się dla nich transparentność, że ważna jest jakość i działanie produktu, ale także to, że powstał w zgodzie z naturą.

Poznaj energię linii Young Care

Żel pod prysznic

Young Care

Żel pod prysznic #bluelagoon

Żel pod prysznic Więcej
Young Care

Żel pod prysznic #mangosalsa

Żel pod prysznic Więcej
Young Care

Żel pod prysznic #cottoncandy

Żel pod prysznic Więcej
Young Care

Żel pod prysznic #lemonade

Żel pod prysznic Więcej

Składniki

To wyjątkowa pielęgnacja każdego dnia. Żele delikatnie i łagodnie oczyszczają skórę, tworząc przyjemną, kremową pianę w trakcie użycia. Specjalnie skonstruowane formuły zawierają cenne składniki w tym glicerynę i kwas mlekowy by zapewnić skórze odpowiednie nawilżenie i wygładzenie. Są odpowiednie dla każdego typu skóry, również dla tej wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Gliceryna

Jedną  z najstarszych substancji wykorzystywanych do pielęgnacji jest gliceryna, która dobroczynnie działa na zniszczoną i zrogowaciałą skórę, zmiękczając ją i zwiększając jej elastyczność. Dzięki swojej, bardzo małej cząsteczce ma zdolność wnikania w skórę bardzo głęboko i utrzymywania właściwego nawilżenia zarówno na powierzchni jak i w warstwie rogowej.

Kwas mlekowy

Kwas mlekowy jest niezwykle cennym składnikiem wykorzystywanym w produktach kosmetycznych. Pomaga wyrównać pH skóry, przywracając jego naturalny, fizjologiczny odczyn. Posiada właściwości antybakteryjne, odblokowuje pory oraz przyspiesza procesy regeneracji skóry

Biolipidy

To lipidy z oleju słonecznikowego mające przede wszystkim właściwości wspierające nawilżenie skóry. Posiadają również funkcję ochronną, odżywiając oraz regenerując naskórek. Przynoszą natychmiastową ulgę przesuszonej skórze.